Dezinfekce aerosolem

Objednat telefonem

Vážení partneři, uvědomujeme si jak složitým obdobím si teď procházíte.

Podle posledních studií vydrží Koronavirus mimo tělo asi čtyři hodiny na kovovém podkladu, čtyřiadvacet hodin na kartonu a na plastu zůstane aktivní a nebezpečný až dvaasedmdesát hodin. To je skoro tři dny.

Povyšujeme nyní účinek úklidu o nové nástroje, které dokáží dezinfikovat všechny předměty a prostor ze všech dostupných úhlů, a to díky aerosolu šířeného vzduchem. Věříme, že tak pomůžeme udržet vaše kanceláře, prodejny a provozy funkční, nebo že je připravíme na rychlejší návrat vašich kolegů do práce.

Bližší informace a foto z realizace v příloze.Chci zjistit více Rezervovat on-line
#dezinfekce aerosol #dezinfekce aerosolem #dezinfekce proti koronaviru #dezinfekce proti virům #dezinfekce auta #dezinfekce kanceláře #dezinfekce obchodu #dezinfekce výrobního prostoru

Dezinfekce polymery - účinnost 21 dní

Objednat telefonem

Moderní desinfekce na bázi polymerů likviduje viry, bakterie a také plísně i houby minimálně 21 dnů od nanesení. Aplikuje se ve formě aerosolu na stěny, podlahy, stropy i veškeré vybavení. Díky svému skupenství proniká i do nepřístupných koutů.

Dezinfekce může být jak preventivní (na místech, kde by se mohl virus vyskytnout), tak i ohnisková (na místech, kde se jich prokazatelně virus vyskytl) a provádíme jí aplikací ve formě aerosolu.

Dlouhodobě působící desinfekce na bázi polymerů vytvářejí na ošetřeném povrchu souvislý mikrofilm, který při kontaktu likviduje viry (tedy i koronavirus), bakterie, zárodky hub a plísní. Protože se nanáší jako aerosol, dostane se dezinfekce doslova do všech skulin.

Bližší informace a foto z realizace v příloze.Chci zjistit více Rezervovat on-line
#dezinfekce polymer #dezinfekce polymery #dezinfekce proti koronaviru #dezinfekce proti virům #dezinfekce auta #dezinfekce kanceláře #dezinfekce obchodu #dezinfekce výrobního prostoru

+420 601 305 590
© TB Facility s.r.o.