Naše služby

Facility management

TB Facility poskytuje širokou škálu vlastními silami zajišťovaných služeb, které lze mnoha způsoby kombinovat podle zákazníkových požadavků. Vytvoříme transparentní a na míru přizpůsobené řešení facility managementu.

Úklid

TB Facility má specialisty pro široké spektrum technologie úklidu. Garantujeme odborné poradenství a řešení šitá na míru pro každého zákazníka. Vysoká úroveň kvality je zaručena mimo jiné aplikací systému managementu kvality.

Ostraha

Ostraha objektů je poskytována na profesionální úrovni dle pečlivě vytvořené objektové směrnice. Zajistíme bezpečnost vašeho objektu před nežádoucím vniknutím, krádežemi nebo cíleným ničením majetku. Služby provádíme pro všechny typy objektů a areálů..

Údržba zeleně

Činnosti v současnosti obvykle doplňující pravidelný úklid. V závislosti na objemu prací zabezpečujeme rovněž samostatně. Díky využití speciální techniky a moderních technologií dosahujeme při údržbě zeleně velmi dobrých výsledků.

Hygienický servis

Pro úplnou péči můžete využít i zajištění hygienického servisu, tedy dodávek hygienických produktů (mýdel, toaletních papírů, ručníků atd.) systémem přímé dodávky.

Podpůrné služby

Chod recepce a správa pošty jsou příklady každodenních činností v rámci organizace, které jsou zásadní pro zajištění efektivní práce.

+420 601 305 590
© TB Facility s.r.o.