O společnosti

Společnost TB Facility má zkušenosti s úklidem veškerých prostor komerčních a nekomerčních objektů. Od úklidu firemních kanceláří a skladových prostor, až po úklid činžovních a panelových domů , ručním či strojovým čištěním, voskováním podlah, čištění koberců extraktorem, mytím skleněných opláštění budov apod. Dnes poskytujeme úklidové služby více než 100 organizacím, včetně kompletního poradenského servisu a dalších speciálních služeb souvisejících s úklidem budov, jehož součástí je i kompletní hygienický servis.

V orientaci na zákazníka klademe důraz na jeho požadavky a vstřícnost vůči jeho požadavkům na termín splnění zakázky. K tomu neodmyslitelně patří komunikace a osobní kontakt a následně kontrola prováděných prací a jejich vyhodnocení. Proto používáme celou řadu dokumentů sloužících ke zlepšení komunikace a odstranění připomínek zákazníka.

Velký důraz klademe na výběr zaměstnanců. Pro nepředvídané případy se naše firma ve smlouvách se svými zákazníky zavazuje nést hmotnou i právní odpovědnost za smluvně zadaný výkon činnosti svých zaměstnanců. Proti případným škodám na majetku zákazníků, které by byly prokazatelně způsobeny nebo zaviněny našimi zaměstnanci, je naše firma pojištěna na částku 20 milion korun.

1.
Facility management

TB Facility poskytuje širokou škálu vlastními silami zajišťovaných služeb, které lze mnoha způsoby kombinovat podle zákazníkových požadavků. Vytvoříme transparentní a na míru přizpůsobené řešení facility managementu.

2.
Úklid

TB Facility má specialisty pro široké spektrum technologie úklidu. Garantujeme odborné poradenství a řešení šitá na míru pro každého zákazníka. Vysoká úroveň kvality je zaručena mimo jiné aplikací systému managementu kvality.

3.
Ostraha

Ostraha objektů je poskytována na profesionální úrovni dle pečlivě vytvořené objektové směrnice. Zajistíme bezpečnost vašeho objektu před nežádoucím vniknutím, krádežemi nebo cíleným ničením majetku. Služby provádíme pro všechny typy objektů a areálů.

Ostatní služby

Chod recepce a správa pošty jsou příklady každodenních činností v rámci organizace, které jsou zásadní pro zajištění efektivní práce.

Pro úplnou péči můžete využít i zajištění hygienického servisu, tedy dodávek hygienických produktů (mýdel, toaletních papírů, ručníků atd.) systémem přímé dodávky.

+420 601 305 590
© TB Facility s.r.o.
www.vyskove-myti.cz